Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Úvodná stránka obce Nová Dedinka

Odpis vodomerov

Bratislavská vodárenská spoločnosť oznamuje občanom, že od 14.7.2017 bude vykonávať pracovník odpisovanie vodomerov. Prosíme o sprístupnenie k vodomeru.

V prípade neprítomosti volať odpočtára na telefónnom čísle 0949 506 810.


 

Oznam - stavebný úrad

Oznamujeme vám, že v dňoch od 10.7.2017 do 21.7.2017 nebube Ing. Anna Štofková na stavebnom úrade v Senci z dôvodu čerpania dovolenky.


 

Pripomienky k celoštátnym zmenám cestovných poriadkovVytlačiť
 


 
 

Informácia pre voliča-vyhlásenie volieb do orgánov samosprávnych krajov Vytlačiť
 


 
 
Súbor na stiahnutie WVUC17_I1skA4.pdf WVUC17_I1skA4.pdf (215.6 kB)
Súbor na stiahnutie WVUC17_I2huA4.pdf WVUC17_I2huA4.pdf (353.3 kB)

Vyhlásenie hasičského a záchranného zboru v Pezinku-zvýšené riziko vzniku požiaru

Oznam-kúpanie

dunajska_streda002.jpgObec Nová Dedinka tradične organizuje  tri jednodňové výlety pre mamičky s deťmi a dôchodcov do termálnych kúpalísk a to dva výlety do termálneho kúpaliska  v Dunajskej Strede a jeden výlet do termálneho kúpaliska v  Podhájskej.

 

 

Termíny sú nasledovné: 12.7.2017 - Dunajská Streda

                                      19.7.2017 - Dunajská Streda

                                       27.7.2017 - Podhájská.

Odchod autobusu je do Dunajskej Stredy o 9:00 hod.  a do Podháskej o 7:30 hod zo zástávok.

Prihlásiť sa môžete osobne na Obecnom úrade alebo na telefónnom čísle 02/45914315.


 

Výzva na odstránenie burinyVytlačiť
 

Obec Nová Dedinka v rámci výkonu kontrolnej činnosti zistila, že niektoré pozemky vo vlastníctve fyzických a právnických osôb sú prerastené burinou a vysokou trávou čím porušujú VZN obce Nová Dedinka  č. 1/2013 o čistote a údržbe verejných  priestranstiev, ochrane verejného poriadku a životného prostredia na území obce Nová Dedinka. 

Podľa § 9 odst. 1 a 2 VZN č. 1/2013 , o čistote a údržbe verejných  priestranstiev, ochrane verejného poriadku a životného prostredia,  ktoré znejú citujem :

  1. Fyzické osoby a právnické osoby, ktoré sú na území obce Nová Dedinka vlastníkmi pozemkov na nepoľnohospodárskej pôde, sú povinné predchádzať výskytu a šíreniu burín a porastu samonáletu drevín na pozemkoch a zabezpečiť základnú starostlivosť o pozemok.
  2. Pod základnou starostlivosťou sa pre účel tohto nariadenia rozumie minimálne 2-krát ročne pri výške porastu nad 25 cm zabezpečiť skosenie buriny alebo zničenie buriny iným mechanickým alebo chemickým spôsobom.

Vyzývame vlastníkov pozemkov, ktorí majú svoje pozemky zarastené vysokou trávou alebo burinou, aby si ich udržiavali v zmysle VZN obce Nová Dedinka .

 

 

 


 
 

Oznam-knižnica

Vedúca obecnej knižnice v Novej Dedinke oznamuje čitateľom a ostatným občanom, že cez letné mesiace ( júl a august) nebude knižnica v prevádzke,  preto je možnosť požičať si viacej kníh ešte v tomto mesiaci (jún) a to : 12.júna, 19. júna a 26. júna.


 

Oznam vývoz biologicky rozložiteľného odpadu

Oznamuje občanom, že vývoz biologicky rozložiteľného odpadu sa uskutočňuje každý párny týždeň v pondelok počas dňa od 6:00 do 22:00.

Prosíme občanov, aby nádoby mali vyložené od 6:00.


 

Výzva

Vyzývame občanov, aby do kontajnerov v zberných miestach hádzali výlučne len triedený odpad a to kovy, papier, plasty, sklo a šatstvo!

Pokiaľ sú kontajnery naplnené, žiadame odpad nenechávať vedľa zberných nádob, triedený odpad je možné vyložiť pred dom raz mesačne podľa  kalendára vývozu separovaného odpadu.

Komunálny odpad do kontajnerov na zberných miestach nepatrí. Odpad, ktorý vidíte na fotkách, môže spôsobiť rozmnoženie hlodavcov a šírenie infekčných chorôb.

Zberné miesta budú monitorované kamerovým systémom a v prípade zistenia pôvodcu netriedeného odpadu bude obec postupovať v súlade so zákonom.


 

Odpad

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

Nedajte ohňu šancu

Oznam-POHOTOVOSŤ


 

Oznam

Oznamujeme občanom, že podľa § 5 VZN č. 4/2011 obce Nová Dedinka o chove a podmienkach držania psov na území obce, je majiteľ psa povinní výkaly psa odstrániť, ak pes znečistí verejné priestranstvo.

Žiadame občanov, aby sa podľa toho zariadili.

 

 


 

Oznam -reflexné prvky

Vážení občania, s ohľadom na bezpečnosť všetkých účastníkov cestnej premávky, najmä s prihliadnutím na najzraniteľnejších účastníkov cestnej premávky - chodcov si vás dovoľujeme aj takouto formou upozorniť na ustanovenia zákona o cestnej premávke, na základe ktorých majú chodci povinnosť za zníženej viditeľnosti chrániť sa reflexnými prvkami alebo reflexným odevom počas pohybu po vozovke nielen mimo obce, ale aj v obci.

Vyzývame preto všetkých občanov, aby si v záujme vlastnej bezpečnosti a bezpečnosti svojich blízkych zabezpečili reflexné prvky pre všetkých členov domácností a dbali na to, aby nimi boli vždy dôsledne označení. Taktiež vyzývame chodcov, aby prechádzali cez cestu iba na miestach na to určených, resp. sa dostatočne presvedčili, že môžu bezpečne prejsť na druhú stranu cesty. Tam, kde nie je chodník využívajte správnu stranu vozovky, neriskujte, vyhýbajte sa rizikovým úsekom, nepreliezajte zábradlia a nevstupujte takýmto spôsobom na vozovku.

V prípade, že by ste sa ako chodci vo vlastnom záujme za zníženej viditeľnosti počas pohybu po vozovke v obci alebo mimo nej reflexnými prvkami nechránili, hrozí Vám v zmysle spomínaného zákona bloková pokuta až do výšky 50 eur.

Prispejte k Vašej bezpečnosti a dodržujte rady a odporúčania polície, ktorými zvýšite svoju bezpečnosť pri pohybe na cestnej komunikácii.


 

dnes je: 20.7.2017

meniny má: Iľja, Eliáš

Bezplatné právne poradenstvo

BEZPLATNÉ PRÁVNE PORADENSTVO pre obyvateľov obce Nová Dedinka každý druhý pondelok od 15:30 – 17:00 hod na obecnom úrade v Novej Dedinke (počnúc od 9.3.2015)   JUDr. Sylvia Švecová, advokátka r. č. SAK: 3997, so sídlom: Štefunkova 9, 821 03 Bratislava; pracovisko: Sv. Vincenta 1, 821 03 Bratislava   telefonický kontakt: 0

OZNAM OR PZ Oddelenie dokladov -zmena úradných hodín

Súbor na stiahnutie Oznámenie_doklady.docx (15.8 kB)
Súbor na stiahnutie leták_-_klientske_centrum_senec_SK.jpg (865.8 kB)
Súbor na stiahnutie letak-klientske_centrum_HU_final_bez-obrazku.jpg (1020.8 kB)
webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka