Prechod na navigáciu block menu Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

ochotnícke divadlo.jpg

V našej obci oživujeme tradíciu ochotníckeho divadelného súboru a hľadá skryté herecké talenty. Ak máte radi divadlo a chcete si vyskúšať aké to je hrať, tvoriť a lepšie spoznať seba aj svoje okolie v obci, toto je jedinečná šanca na zapojenie.

Hľadáme záujemcov a záujemkyne o herecké pozície nad 18 rokov (horný limit nie je stanovený - budeme radi za všetky vekové katogórie).

Predošlé skúsenosti s divadlom vôbec nie sú potrebné - všetko potrebné sa naučíme. Účasť v súbore je bezplatná, súbor sa bude stretávať priamo v našej obci 1x týždenne (v stredu) vo večerných hodinách na cca. 2-3 hodinovej skúške.

 

Cieľom je počas najbližších 3-4 mesiacov nacvičiť prvé predstavenie - komédiu, ktorú uvedieme v našej obci a prípadne aj za jej hranicami. Na skúškach si niečo povieme aj o hereckých technikách a budeme sa postupne zlepšovať a učiť pod lektorským vedením Martina Zachara - poslucháča Vysokej školy múzických umení.

Divadlo vzniká s podporou obce Nová Dedinka a jej kultúrnej komisie.

V prípade záujmu o zapojenie kontaktujte koordinátora súboru Jána Hargaša na hargas.jan@gmail.com alebo na telefónnom čísle 0910 160 880.

Prvé stretnutie súboru je plánované na 18.9. o 19:00 hod.

zverejnené: 9.9.2019


 

Za obsah zodpovedá
webmaster

Technický prevádzkovateľ: WEBY GROUP

Dátum vytvorenia webového sídla: 14.6.2011
Dátum poslednej aktualizácie: 27.4.2018

Cenník inzercie v novinách Novinky z Dedinky

dnes je: 20.9.2019

meniny má: Ľuboslav, Ľuboslava

podrobný kalendár

OZNAM OR PZ Oddelenie dokladov -zmena úradných hodín

webygroup
English version
Magyar verzió
ÚvodÚvodná stránka